23-04-2019 16:21
Nawigacja
· Strona główna
· Historia OSP Milicz
· Sprzęt
· Zarząd
· Filmy
· Artykuły
· Galeria zdjęć
· Forum
· Kontakt
· Linki
· Download
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 17
· Najnowszy użytkownik: Robert
Ostatnie komentarze
News
Pierwsza karetka przyj...
strazak1 to jakiś prof...
w czym ten sprzęt jest...
a jakie prace wykonały...
A gdzie kur... OSP Suł...
Artykuły
Ładne maszyny. Życzę d...
Zdjęcia
Jak tam pasażerka z pr...
Michałowo wyciągnij te...
Fajne wozy bojowe --
Młody :P
a to kto stoi z Wojcie...
Inne
Co nie można :) :P i c...
Hej...to moje nagranie...
Pierwszy zastęp na mie...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· system nawadniania o...
· Gry
· Spokój.
· Konkurs „Straż...
· Strażacy na medal - ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Pożar nieużytków w Sławoszowicach
W dniu 05.03.2018 r., w godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile jednego zastępu, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w miejscowości Sławoszowice. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 4 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego i jednego prądu wody podanego w natarciu. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Pożar nieużytków w Miliczu
Drugim zdarzeniem, w którym w tym dniu brała udział nasza jednostka był pożar nieużytków, do którego doszło w Miliczu, niedaleko koryta rzeki Barycz. W godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile jednego zastępu gasiła ten pożar na samochodzie średnim GBA 3,5/29. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 0,5 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Zabezpieczenie VI edycji biegu Tropem Wilczym w Miliczu
1 marca br. przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tym razem w dniu 04.03.2018 r., milicki OsiR wraz z Gmina Milicz zorganizowali VI edycję biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, którego głównym pomysłodawcą jest fundacja Wolność i Demokracja. Dystans wyścigu to 1963 metry oraz 5km. Dystans 1963 m nosił imię żołnierza wyklętego Józefa Franczaka pseudonim ,,Lalek”. Natomiast bieg na dystansie 5 km, zgodnie z decyzją Honorowego Komitetu 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, nazwano imieniem Antoniego Ptaka – mieszkańca Milicza, żołnierza wyklętego, weterana walk o wolność i niepodległość ojczyzny. Trasa wiodła przez kompleks parkowy przy Technikum Leśnym w Miliczu. Każdy z uczestników otrzymał koszulkę z wizerunkiem jednego z Żołnierzy Wyklętych oraz pamiątkowy medal. Główną ideą biegu było oddanie hołdu wszystkim „niezłomnym”, którzy oddali życie za naszą ojczyznę. Nie liczyły się czas i szybkość pokonania wyznaczonej trasy. Najważniejszy jest sam udział. Nasza jednostka uczestniczyła w zabezpieczeniu tego przedsięwzięcia w sile dwóch zastępów na samochodach: MAN GBA 3,5/29 oraz VW SLKw. Pomogliśmy zabezpieczać imprezę pod względem p/poż. i medycznym. Dodatkowo miliccy strażacy pomagali ponadto w wydawaniu ciepłej herbaty i grochówki dla biegaczy. Wspaniałą grochówkę przygotował nasz kwatermistrz dh Arkadiusz Parkitny. Uczestnictwo naszych strażaków w zabezpieczeniu tej imprezy, było oddaniem hołdu Żołnierzom Wyklętym. Poniżej przedstawiamy krótki film, który dokumentuje to wydarzenie. Film zamieszczony dzięki TVPM.
Pożar nieużytków w Sławoszowicach
W dniu 02.03.2018 r., w godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile dwóch zastępów, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w miejscowości Sławoszowice. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 3,5 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków i stogu słomy (ok. 30 szt. balotów) za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego i dwóch prądów wody podanych w natarciu. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 2 godz.
Pożar przewodu kominowego w Miliczu
Do pożaru przewodu kominowego doszło w czwartek, w godz. wieczornych 1 marca. Pożar wybuchł w Miliczu, przy ul. 1-go Maja. Na miejsce przybyły trzy zastępy, jeden JRG PSP Milicz i dwa OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej. Na miejsce została zadysponowana także Policja.
Pożar przewodu kominowego w Sławoszowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w środę przed południem 28 lutego w Sławoszewicach, przy ul. Kwiatowej. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego. Strażacy każdorazowo przy tego typu działaniach, przypominają o obowiązku dbania przez właścicieli budynków, o należyty stan przewodów kominowych i regularne wizyty kominiarza. Sezon grzewczy trwa. W galerii zdjęć pod zdjęciami z tego pożaru zamieszczamy naszą ulotkę prewencyjną dot. postępowania w przypadku pożaru przewodu kominowego oraz nt. przydatności czujek czadu. Zapraszamy do zapoznania się i stosowania.
Pożar nieużytków w Miliczu
W dniu 26.02.2018 r., w godzinach południowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile dwóch zastępów, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w Miliczu przy ul. Działkowej. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 3 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Na ratunek kotu
W dniu 24.02.2018 roku w godzinach popołudniowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie GBA 3,5/29,7 MAN, został zadysponowany przez SKKP PSP w Miliczu do nietypowego zdarzenia w Miliczu przy ulicy Sułowskiej, gdzie wspólnie z kolegami z JRG Milicz, pomagał przy ściągnięciu kota. Działania trwały ok 1 godz.
1% za życie
Ochotnicza Straż Pożarna w Miliczu jak co roku kieruje prośbę
do wszystkich o wspólne zaangażowanie w akcję
1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu.
Apel kierujemy do wszystkich sympatyków OSP Milicz. Dzięki instytucji 1% możemy pozyskać dodatkowe źródło finansowania naszej działalności statutowej.
Początek nowego roku 2017 to czas składania zeznań podatkowych o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym 2016 jak: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz zeznań o wysokości osiągniętych przychodów ewidencjonowanych - PIT-28.
1% - To pomoc, która nic nie kosztuje darczyńcę.
Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w 2017 roku w zeznaniu za rok
podatkowy 2016:
1) we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ
ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu
każdego zeznania rocznego wpiszemy numer KRS Związku: 0000 116 212,
2) w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w „Celu szczegółowym 1%"
wpiszemy skróconą nazwę Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu
oraz jej dokładny adres czyli UL.KUŹNICZA 8, 56-300 Milicz.

Pokaz jak ma wyglądać wypełnienie PIT-u pokazane jest w galerii w Naszej ulotce
Pożar przewodu kominowego w Świebodowie
W dniu 11.02.2018 roku w godzinach popołudniowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na średnim samochodzie specjalnym Star 200 SH-18, został zadysponowany przez SK KP PSP Milicz do pomocy przy gaszeniu pożaru przewodu kominowego w miejscowości Świebodów (gm. Krośnice). Działania gaśnicze trwały ok 1 godziny
Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu
W dniu 10.02.2018 roku o godzinie 16:00 w restauracji "PELIKAN" w Miliczu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu za rok 2017. Nasze zebranie zaszczycili licznie przybyli goście, wśród nich byli m.in. dh senior naszej jednostki Eugeniusz Kaliciak, Prezes ZOP ZOSP RP w Miliczu dh Wojciech Bukowski, Prezes ZOG ZOSP RP w Miliczu a zarazem Burmistrz Gminy Milicz Piotr Lech, Kapelan OSP w Miliczu dh ks. Grzegorz Gac, dh Stanisław Plewka członek Prezydium ZOG ZOSP RP w Miliczu będący naszym członkiem, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP ze Zdun z Prezesem dh Andrzejem Figlakiem na czele, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Krotoszyn I z Prezesem dh Waldemarem Florkowskim na czele, Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu reprezentował Z-ca Komendanta st. kpt. mgr Grzegorz Zmaczyński, Komendanta Powiatowego Policji reprezentował Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Janusz Miś, przyjaciel naszej jednostki Eugeniusz Rogal, i in. W czasie Walnego Zebrania poruszano najbardziej aktualne sprawy dot. OSP Milicz. Omawiano mijający rok oraz plany na rok bieżący, dot. pozyskania kolejnego nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz możliwości zbycia samochodu typu GLBM, termomodernizacji remizy, kontynuacji przebudowy garaży naszej jednostki itp. Po podsumowaniu mijającego roku, zebrani udzielili absolutorium Zarządowi – jednogłośnie. Pod koniec obrad Walnego Zebrania, przegłosowano uchwały podjęte podczas jego trwania, a dot. rozbudowy i termomodernizacji remizy, wymiany ogrodzenia od ul. Kuźniczej, ewentualnego zbycia pojazdu typu GLBM oraz zmian w składzie Zarządu i delegatów Jednostki do ZOD ZOSP RP w Miliczu. Nowym Sekretarzem Zarządu Jednostki została wybrana po rezygnacji z tej funkcji dh Marcina Staniszewskiego, dh Magdalena Michałek. Serdecznie gratulujemy!!! Zaś delegatem Jednostki Został dh Ireneusz Tokarski w miejsce dh Andrzeja Tokarskiego. Na zebraniu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w życiu naszej jednostki, a mianowicie nasz senior dh Eugrniusz Kaliciak obchodził swoje 80-te urodziny. Wszyscy przy gromkim „sto lat”, życzyli dh Gieniowi dużo zdrowiai wszystkiego najlepszego. Następnie nagrodzono najbardziej aktywnych członków naszego JOT-u, dh Grzegorza Dudę, dh Wojciecha Szarka, Dh Magdalenę Michałek, dh Pawłą Michałka, dh Pawła Jagodzińskiego, dh Piotra Szarka, dh Michała Stefańskiego, dh Tomasza Szocika i dh Przemysława Plewę. Największą liczbę wyjazdów w ubiegłym roku miał dh Grzegorz Duda – 116!!!. Za swoją pracę dla straży wyróżnieni zostali: dh Paweł Michałek, dh Magdalena Michałek, dh Grzegorz Duda, dh Wojciech Szarek a z Młodzieżowej Dyny Pożarniczej dh Jakub Duda, dh Julita Chojnacka, dh Maciej Górnicki, dh Weronika Nóżka. Dodatkowo w tym roku po raz kolejny, nasi strażacy zachęcali do przekazywania 1% podatku na rzecz Naszej Jednostki, lub dla chorej żony naszego kolegi dh Zenona Plewki. Ponadto w czasie Walnego Zebrania także przeprowadzono zbiórkę na ten szczytny cel. Zebraną kwotę przekazano na konto fundacji opiekującej się chorą żoną dh Zenona, a jej przekazano życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
Wypadek na DK 15 w pobliżu Miłochowic27.01.2018 r.
W sobotę (27.01.2018 r.), ok. godz. 23:00 do milickich służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, którym miał miejsce na 26 km DK 15, w okolicy Miłochowic. Zgłaszający przekazał informacje o wypadnięciu z drogi i dachowaniu pojazdu osobowego, którym podróżowały cztery osoby. Dyspozytorzy na miejsce natychmiast skierowali zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej z Milicza i zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu, partol policji z KPP w Miliczu oraz ZRM ‘’S” i ‘’P’’ z milickiego szpitala. Po dojeździe na miejsce zastano rozbity samochód marki Peugeot. Przybyły na miejsce ZRM udzielił pomocy medycznej osobom poszkodowanym i przetransportowali jej do szpitala. Zadania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych uszkodzonych pojazdów. Cała akcja trwała ok. 5 godz.
Zadymienie w mieszkaniu na milickim Rynku
18.01.2018 r. w godzinach południowych doszło do zaprószenia ognia w mieszkaniu przy ulicy Polskiej w Miliczu. Przyczyną pożaru były pozostawione przy piecu papiery i kartony. Poszkodowanymi są cztery osoby pozostające pod stałą opieką Ośrodka Pomocy Społecznej w Miliczu. Mieszkanie, w którym przebywali nie nadaje się w tym momencie do zamieszkania. Działania trwały ok 2 godzin
Pożar przewodu kominowego w Miliczu
Do pożaru przewodu kominowego doszło we wtorkowy wieczór 16 stycznia w Miliczu, przy ul. Wodociągowej. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz i OSP Milicz. Działania ratowniczo-gaśnicze trwały ok. 1 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w kominku, ugaszeniu palącej się sadzy za pomocą gaśnicy proszkowej oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego. Dodajmy, że był to już drugi wyjazd naszych strażaków w tym dniu, do tego typu zdarzenia.
Pożar przewodu kominowego w Świętoszynie 13.01.2018 r.
W dniu 13.01.2018 roku w godzinach wieczornych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na średnim samochodzie ratowniczo-gaśniczym MAN został zadysponowany przez SK KP PSP Milicz do pomocy przy gaszeniu pożaru przewodu kominowego w miejscowości Świętoszyn. Działania gaśnicze trwały ok 1 godziny
Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Milicz !!!
WIADOMOŚĆ DLA CZŁONKÓW OSP W MILICZU!!!!!

Zarząd OSP w Miliczu informuje wszystkich druhów oraz druhny z OSP Milicz że w dniu 10 luty 2018 roku o godzinie 16:00 w Restauracji "PELIKAN" al.Wodniaków w Miliczu odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu.

Obecność jest OBOWIĄZKOWA!!!

Obowiązuje umundurowanie wyjściowe -dla strażaków którzy je posiadają !
Pożar poddasza budynku mieszkalnego w Cieszkowie
W dniu 08.01.2018 r. JOT OSP Milicz, w sile jednego zastępu na samochodzie Star 200 SH-18, został zadysponowany do Cieszkowa, gdzie doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego. Działania zastępów przybyłych na miejsce polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu wewnątrz budynku na palące się poddasze. Podano też jeden prąd wody w obronie przylegającego budynku. Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do oddymienia pomieszczeń oraz usunięcia nadpalonych konstrukcji stropu i ścianek działowych. Przy pomocy kamery termowizyjnej sprawdzono strop. Na chwilę obecną przyczyna pożaru nie jest znana . Całe działania trwały kilka godzin. W akcji ratowniczo-gaśniczej oprócz zastępu OSP Milicz, uczestniczyli strażacy z OSP Cieszków (2 zastępy), JRG Milicz (2 zastępy), OSP Guzowice, Pogotowie Energetyczne i Policja.
Czad: Trzy osoby trafiły do szpitala w tym jedno dziecko
30-ty dzień grudnia nie zakończył się dobrze dla mieszkańców bloku przy ulicy Kopernika 22 w Miliczu. W późnym wieczorem służby ratunkowe zostały wezwane do trzech osób nieprzytomnych. Jak się okazało w mieszkaniu strażacy wykryli stężenie czadu. Podobnie było w mieszkaniach sąsiednich. W sobotę (30.12) po godzinie 21:00, strażacy JRG Milicz, WSP Milicz i OSP Milicz oraz medycy z pogotowia ratunkowego w Miliczu, interweniowali w bloku przy ul. Kopernika w Miliczu. W sumie trzy osoby trafiły do szpitala z jednego mieszkania. Wszystkie osoby były nieprzytomne, ponadto dwie zostały poddane tlenoterapii, przygotowanej przez milickich strażaków, które również profilaktycznie przewieziono do szpitala. Strażacy wykonali pomiary stężenia tlenku węgla we wszystkich mieszkaniach i okazało się, że w każdym było jego niewielkie stężenie. Przewietrzono cały blok. Łącznie ewakuowano 12 osób. KDR wydał dla całego budynku zakaz użytkowania piecyków gazowych, do czasu wykonania przeglądu przez autoryzowany serwis. W akcji brał udział zastępy strażaków JRG Milicz, WSP Milicz i OSP Milicz, a także trzy zespoły ratownictwa medycznego i policja. Na miejsce został wezwany administrator budynku oraz ekipa kominiarska. Cała akcja trwała około 4 godzin.
Usuwanie niebezpeicznych drzew we Wziachowie Wlk.
W dniu 29.12.2017 r., JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie MAN GBA 3,5/29, został zadysponowany przez SK KP PSP w Miliczu w godzinach przed południowych do Wziąchowa Wlk., w celu usunięcia niebezpiecznych drzew zagrażających zabudowaniom Szkoły Podstawowej oraz miejscowej remizie strażackiej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu zagrożenia za pomocą pilarek łańcuchowych z wykorzystaniem autodrabiny. W działaniach ratowniczych oprócz Naszych strażaków udział brał również zastęp z JRG Milicz i OSP Gądkowice. Cała akcja trwała ok. 3 godzin.
Zdrowych, Wesołych Świąt


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-04-2019 14:25
Wesołego Alleluja życzy Zarząd OSP Milicz Kogut Gaszenie

21-04-2019 14:24
Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy czynnie pomogli w Warcie przy Bożym Grobie i jej bardzo sprawnym przeprowadzeniu Strażak

21-04-2019 14:21
StrażakWesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich Strażak Kogut

01-01-2019 00:04
Upup KogutSzczęśliwego Nowego Roku 2019 dla Wszystkich Grin Kogut StrażakTylu powrotów ile wyjazdów Kogut Strażak

31-12-2018 21:47
Dziękuję wszystkim Naszym strażakom za społeczną służbę dla naszych mieszkańców w 2018 roku Upup Strażak Kogut

25-12-2018 15:16
Dziękuję bardzo wszystkim strażakom Naszej Jednostki, którzy mimo świąt czynnie brali udział w działaniach ratowniczo-gaśnicz
ych na terenie gminy Milicz Gaszenie Strażak Upup

15-11-2018 16:43
Bardzo dziękuję wszystkim członkom OSP Milicz za pomoc przy przeprowadzeniu obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyzę Kogut Upup

09-11-2018 15:54
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udział w powiatowym ćwiczeniu obronnym pk. "Listopad 2018" Strażak

30-10-2018 11:15
Witam wszystkich, zbliża się Święto Zmarłych. Proszę nie zapomnijmy o naszych druhach, którzy odeszli na wieczną warte do św. Floriana. Odwiedźmy cmentarze, zapalmy znicze na znak pamięci o nich Strażak

01-04-2018 12:48
Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich. Wesołego Alleluja Strażak Kogut Wink

15-03-2018 08:35
Zarząd OSP Milicz zaprasza wszystkich strażaków Naszej Jednostki na zbiórkę krwi, która odbędzie się 16.03.2018 r. Zbiórka w remizie o godz. 8.00. Zapraszamy Upup Strażak

08-03-2018 21:34
Dla wszystkich naszych dziewczyn z Jednostki OSP Milicz, z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego Grin Buziak Upup Strażak

01-01-2018 11:07
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w rozprowadzenie Naszych nowych kalendarzy na 2018 rok. Dzięki Wam osiągnęliśmy niewątpliwy sukces. Bardzo dziękuję!!! Strażak

01-01-2018 10:59
Szczęśliwego Nowego 2018 Roku dla wszystkich członków OSP w Miliczu. Dużo zdrowia, pomyślności oraz tylu powrotów ilu wyjazdów Kogut Strażak

14-10-2017 11:34
Serdecznie dziękuję wszystkim członkom Naszej Jednostki za podjęte działania podczas przechodzącej przez nasz teren wichury. Egzamin zdaliśmy celująco. Na strażaków z Milicza zawsze można liczyć Strażak Upup

4,395,206 unikalne wizyty