10-12-2019 15:14
Nawigacja
· Strona główna
· Historia OSP Milicz
· Sprzęt
· Zarząd
· Filmy
· Artykuły
· Galeria zdjęć
· Forum
· Kontakt
· Linki
· Download
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 17
· Najnowszy użytkownik: Robert
Ostatnie komentarze
News
Pierwsza karetka przyj...
strazak1 to jakiś prof...
w czym ten sprzęt jest...
a jakie prace wykonały...
A gdzie kur... OSP Suł...
Artykuły
Ładne maszyny. Życzę d...
Zdjęcia
Jak tam pasażerka z pr...
Michałowo wyciągnij te...
Fajne wozy bojowe --
Młody :P
a to kto stoi z Wojcie...
Inne
Co nie można :) :P i c...
Hej...to moje nagranie...
Pierwszy zastęp na mie...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· system nawadniania o...
· Gry
· Spokój.
· Konkurs „Straż...
· Strażacy na medal - ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Dzień kobiet 2019
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet , dla Naszych Kobiet z OSP Milicz oraz wszystkim kobietom odwiedzającym naszą stronkę składają Zarząd oraz strażacy z OSP MILICZ

Kolejne strażackie narodziny
W dniu 20.02.2019 r. przyszła na świat Maja Plewa, córka naszych strażaków, Dh Przemysława Plewy i jego żony Natalii Plewy. Mała Maja, w momencie narodzin ważyła 3480 g i mierzyła 53 cm długości. Mama i córcia czują się dobrze. Dumny tata Przemek i siostra Oliwia, opiekuje się troskliwie i czekają niecierpliwie na pierwsze wspólne spacery. Całej Rodzinie składamy serdeczne GRATULACJE!!!!!!!
Wypadek w Miliczu
W dniu 27.02.2019 roku w godzinach południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29,7 został zadysponowany do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego oraz Cicha w Miliczu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz na uprzątnięciu jezdni z rozbitych akcesoriów samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych. Działania trwały blisko 2 godziny w których brały udział jednostki JRG Milicz oraz pogotowie i Policja.
Fałszywy alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Miliczu
W dniu 26.02.2019 roku JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie typu podnośnik hydrauliczny SH-18 został zadysponowany w Miliczu do budynku Urzędu Skarbowego gdzie prawdopodobnie została podłożona bomba, w wyniku penetracji budynku przez służby Policji stwierdzono ze jest to alarm fałszywy. Tego dnia w całym województwie dolnośląskim odnotowano fałszywe alarmy tego typu w Urzędach Skarbowych. Na miejscu działań oprócz ochotników z Milicza działały jednostki JRG Milicz, WSP Milicz, Policja, Pogotowie Gazowe, Pogotowie Ratunkowe, Pogotowie Energetyczne
Pożar garażu w Świętoszynie
W dniu 26.02.2019 roku w godzinach przed południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29,7 MAN został zadysponowany do pomocy jednostkom JRG Milicz przy gaszeniu pożaru garażu w m.Świętoszyn, spaleniu uległ garaż oraz zaparkowany w nim samochód marki OPEL, działania strażaków polegały na podaniu prądu wody w natarciu na wnętrze garażu oraz przewietrzeniu budynku w związku z działaniami uratowano dobudowany drugi garaż wraz z zaparkowanymi w nim 4 samochodami osobowymi w tym również zabytkowymi.
Przekaż 1% dla OSP Milicz
Ochotnicza Straż Pożarna w Miliczu jak co roku kieruje prośbę
do wszystkich o wspólne zaangażowanie w akcję
1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu.
Apel kierujemy do wszystkich sympatyków OSP Milicz. Dzięki instytucji 1% możemy pozyskać dodatkowe źródło finansowania naszej działalności statutowej.
Początek nowego roku 2019 to czas składania zeznań podatkowych o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym 2018 jak: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz zeznań o wysokości osiągniętych przychodów ewidencjonowanych - PIT-28.
1% - To pomoc, która nic nie kosztuje darczyńcę.
Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w 2019 roku w zeznaniu za rok
podatkowy 2018:
1) we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ
ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu
każdego zeznania rocznego wpiszemy numer KRS Związku: 0000 116 212,
2) w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w „Celu szczegółowym 1%"
wpiszemy skróconą nazwę Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu
oraz jej dokładny adres czyli UL.KUŹNICZA 8, 56-300 Milicz.
Pożar przewodu kominowego w Sławoszowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w piątek, 15 lutego br. w godz. wieczornych. Pożar wybuchł w Sławoszowicach, przy ul. Łąkowej. Na miejsce przybyły trzy zastępy, jeden JRG PSP Milicz i dwa OSP Milicz. Jednostka Nasza uczestniczyła w tym zdarzeniu na dwóch pojazdach, a mianowicie były to GBA 3,5/29 oraz SH-18. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 2 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia zostały sprawdzone czujnikiem wielogazowym na obecność tlenku węgla.
Nocny wypadek w Miliczu
W dniu 16.02.2019 roku w godzinach nocnych, zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do wypadku drogowego, który miał miejsce w Miliczu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Cichej. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Działania polegały na dotarciu do miejsca zdarzenia, zabezpieczenia terenu działań, następnie strażacy dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala. Na miejscu działały zastępy z JRG Milicz i OSP Milicz oraz Policja, 1 Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania trwały ok. 3godz.
Nocny pożar w Miliczu
Późnym wieczorem, w dniu 12.02.2019 roku, JOT OSP Milicz na samochodzie Man GBA 3,5/29 został, zadysponowany przez SKKP w Miliczu, do pomocy przy gaszeniu pożaru wiaty wraz z trakiem, który miał miejsce w Miliczu, przy ul. Poprzecznej. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącej się wiaty, za pomocą dwóch prądów wody podanych w natarciu. Akcja trwała ok. 1,5 godz. W działaniach oprócz naszej jednostki, uczestniczyły dwa zastępy z JRG Milicz oraz zastęp z WSP Milicz. Wspólne działania odniosły skutek - pożar został ugaszony. Na miejsce zadysponowano także Policję.
1% na żonę strażaka
Po raz drugi zwracamy się z wielką prośbą o przekazanie 1% podatku dla żony strażaka OSP w Miliczu
która 6 lat temu zachorowała na zapalenie rdzenia kręgowego i od tej pory porusza się
na wózku inwalidzkim. Ma sparaliżowane nogi a ręce wróciły już prawie do pełnej
sprawności. Sukces ten zawdzięczany jest rehabilitacji która jest bardzo kosztowna lecz
niezbędna. Jej stan zdrowia ciągle się poprawia i z nadzieją patrzymy jak zwiększa się
szansa na łatwiejsze życie.
Każda ofiarowana kwota przekazana na konto pozwoli na dalszą rehabilitację Honoraty,
a za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni.


Pomocy można udzielać w formie przekazania 1% podatku wpisując w PIT-cie:
1. KRS: 0000273196,
2. W rubryce "Informacje Uzupełniające"- cel 1%: Honorata Plewka

Dobrowolne wpłaty można dokonać na subkonto w Fundacji:
"Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej"
45-316 Opole, ul. Samborska 15
nr konta: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426
z dopisem Honorata Plewka


Dziękujemy wszystkim za dobre serce.
Zarząd OSP w MiliczuWalne zebranie sprawozdawcze OSP Milicz
W dniu 09.02.2019 roku o godzinie 16:00 w restauracji "PELIKAN" w Miliczu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu za rok 2018. Nasze zebranie zaszczycili licznie przybyli wspaniali goście, wśród nich byli m.in. dh senior naszej jednostki Eugeniusz Kaliciak, Prezes ZOP ZOSP RP w Miliczu dh Wojciech Bukowski, dh Stanisław Plewka członek Prezydium ZOG ZOSP RP w Miliczu będący naszym członkiem, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Zduny z Prezesem dh Andrzejem Figlakiem na czele, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Krotoszyn I z dh Andrzejem Koniecznym na czele, delegacja zaprzyjaźnionej z Nami jednostki OSP Łazy na czele z Prezesem dh Hubertem Kulejem, Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu reprezentował Z-ca Komendanta mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Zmaczyński, Komendanta Powiatowego Policji reprezentował asp. sztab. Ireneusz Radny, Nadleśniczego Nadleśnictwa Milicz reprezentował Zastępca Tomasz Kowalski, przyjaciele naszej jednostki Eugeniusz Rogal i Grzegorz Jankowski, oraz in. Gościem specjalnym Walnego Zebrania był Dolnośląski Wojewódzki Komendant Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu st. bryg. mgr inż. Adam Konieczny. Wizyta Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, była pierwszą w historii Naszej Jednostki. W czasie Walnego Zebrania poruszano najbardziej aktualne sprawy dot. OSP Milicz. Omawiano mijający rok oraz plany na rok bieżący, dot. pozyskania kolejnego nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz możliwości zbycia samochodu typu GBA i GLBM, termomodernizacji remizy, instalacji dodatkowego oświetlenia drogowego przy ul. Kuźniczej (służącego w czasie wyjazdów alarmowych) oraz modernizacji szatni podziału bojowego itp. Dolnośląski Komendant Wojewódzki z uwagą wsłuchiwał się w tematy poruszane podczas dyskusji, a także wnioskom zgłaszanym przez strażaków. Aktywnie brał udział w dyskusji, informując zebranych o możliwościach pozyskania nowego sprzętu i wyposażenia, jakie dają fundusze Ministerstwa Sprawiedliwości, MSW/KSRG oraz WFOŚ i NFOŚ. Na Zebraniu poznał członków OSP Milicz służących w PSP. Są to: ogn. Patryk Witek, mł. Ogn. Zenon Plewka – JGR Milicz, strażak Piotr Łuczak – JRG nr 5 Wrocław. Po podsumowaniu mijającego roku, zebrani udzielili absolutorium Zarządowi. Pod koniec obrad Walnego Zebrania, przegłosowano uchwały podjęte podczas jego trwania, a dot. ewentualnego zbycia pojazdu typu GBA i GLBM, instalacji dodatkowego oświetlenia drogowego, zakupu najpotrzebniejszego sprzętu i in. Następnie nagrodzono najbardziej aktywnych członków naszego JOT-u, dh Wojciecha Szarka, dh Piotra Szarka, dh Grzegorza Dudę. Największą liczbę wyjazdów w ubiegłym roku miał dh Wojciech Szarek – 96. Za swoją pracę dla straży wyróżnieni zostali: dh Paweł Michałek, dh Magdalena Michałek, dh Mateusz Chorąży, dh Andrzej Tokarski, dh Ireneusz Parkitny, a z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, dh Julita Chojnacka. Prezes Jednostki dh Grzegorz Duda wspólnie z Dolnośląskim Komendantem Wojewódzkim PSP st. bryg. mgr inż. Adamem Koniecznym podziękowali za wsparcie udzielone milickiej jednostce w mijającym roku wręczając okolicznościowe medale pamiątkowe oraz podziękowania. Specjalne podziękowania otrzymał także dh senior Eugeniusz Kaliciak. Dodatkowo w tym roku po raz kolejny, nasi strażacy zachęcali do przekazywania 1% podatku na rzecz Naszej Jednostki, lub dla chorej żony naszego kolegi dh Zenona Plewki. Ponadto w czasie Walnego Zebrania także przeprowadzono zbiórkę na ten szczytny cel, a jego żonie przekazano życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
Wypadek drogowy na DK 15
W dniu 05.02.2019 roku w godzinach około południowych, zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do groźnego wypadku drogowego, który miał miejsce w okolicach Dziadkowa (gm. Cieszków) na drodze Krajowej nr DK 15 dokładnie 43,5 kilometr. Na tył samochodu osobowego najechała ciężarówka, wpychając na przydrożne drzewo. Działania polegały na dotarciu do miejsca zdarzenia, zabezpieczenia terenu działań, następnie strażacy udzielili poszkodowanemu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do Szpitala w Miliczu. Na miejscu działały zastępy z WSP Milicz i OSP Milicz oraz Policja, 1 Zespół Ratownictwa Medycznego i Służba Drogowa. Ruch na tym odcinku został odbywał się wahadłowo. Działania trwały ok. 4 godz.
Pożar przewodu kominowego w Wierzchowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w poniedziałek, 28 stycznia br. w godz. wieczornych. Pożar wybuchł w Wierzchowicach, przy ul. Kościelnej. Na miejsce przybyły cztery zastępy, dwa JRG PSP Milicz, OSP Wierzchowice i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej.
Pożar przewodu kominowego w Miliczu
Do pożaru przewodu kominowego doszło w środę przed południem 27 stycznia br. w Miliczu, przy ul. Szewskiej. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego. Strażacy każdorazowo przy tego typu działaniach, przypominają o obowiązku dbania przez właścicieli budynków, o należyty stan przewodów kominowych i regularne wizyty kominiarza. Sezon grzewczy trwa.
Kolizja drogowa we Wszewilkach
Do nietypowej kolizji drogowej doszło we Wszewlikach, przy ul. Sulmierzyckiej, w dniu 23.01.2019 r. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto wjechał w pobocze drogi powiatowej 1420D. Kierowca nie zapanował nad pojazdem i przez znak drogowy, żywopłot wjechał pomiędzy elementy słupa oświetleniowego. Strażacy po dojechaniu na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli je oraz pojazd biorący udział w kolizji. Odłączyli klemy samochodu i zbiornik gazowy zasilający pojazd. Kierowcy pojazdu nic się nie stało. Działania ratownicze trwały ok. 0,5 godz. Na miejsce zadysponowano także policję i pogotowie energetyczne.
Groźny wypadek w okolicach m.Świętoszyn
W dniu 20.01.2019 roku w godzinach wieczornych JOT OSP Milicz został zadysponowany do pomocy przy usuwaniu skutków niebezpiecznego wypadku który miał miejsce w okolicach Milicza a dokładniej na drodze wojewódzkiej nr 439 w okolicach m.Świętoszyn, w wypadku brały udział dwa samochody osobowe które z jak dotąd niewiadomych przyczyn zderzyły się na drodze-przyczyny wypadku wyjaśnia Policja. W wypadku zostało poszkodowanych 5 osób w tym dwoje dzieci, wszyscy po ewakuacji z wraku pojazdów zostały zabrane przez Zespoły Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W działaniach oprócz zastępu OSP Milicz brały udział dwa zastępy JRG Milicz oraz WSP Milicz i OSP Sułów, działania trwały ok 5 godzin droga w tym czasie była zamknięta wyznaczono objazdy.
Pożar nasypu kolejowego przy zalewie w Miliczu
Drugi wyjazd w tym dniu, miał miejsce w godzinach wieczornych. JOT OSP Milicz, w sile jednego zastępu na samochodzie MAN GBA 3,5/29, został zadysponowany przez SK KP PSP w Miliczu do gaszenia palących się stert gałęzi, które znajdowały się przy nasypie kolejowym w pobliżu milickiego zalewu. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpili do akcji gaśniczej, podając jeden prąd wody w natarciu na palące się gałęzie. Na miejsce zadysponowano patrol policji. Podjęte działania okazały się skuteczne, pożar został ugaszony. Cała akcja trwała ok. 1 godz.
Drzewo nad drogą w Kaszowie
W dniu 29 grudnia br., JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie MANGBA 3,5/29, został zadysponowany przez SK KP PSP w Miliczu w godzinach popołudniowychw okolice miejscowości Kaszowo, w celu usunięcia niebezpiecznego drzewa, blokującego w tym miejscudrogę powiatową. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu zagrożenia za pomocą pilarki łańcuchowej. W działaniach ratowniczych oprócz Naszych strażaków udział brał również zastęp z JRG Milicz (drabina mechaniczna). Cała akcja trwała ok. 0,5 godziny. Na miejsce zdarzenia zabezpieczał także patrol policji
Wigilia OSP Milicz 2018 rok
W dniu 21 grudnia br., odbyło się tradycyjne, uroczyste spotkanie wigilijne
naszych strażaków oraz zaproszonych gości. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem
wszystkich przybyłych przez Prezesa naszej jednostki dh Grzegorza Dudę. Tego dnia na
nasze spotkanie przybyli m.in., przyjaciel naszej jednostki Eugeniusz Rogal, delegacja z OSP Zduny z prezesem dh Andrzejem Figlakiem. Obecni byli także kapelan milickich strażaków ks. Grzegorz Gac i in. Głównymi zebranymi byli strażacy OSP Milicz. Po przywitaniu wszystkich przez naszego prezesa, głos zabrał kapelan ks. Grzegorz Gac, który odmówił modlitwę, pobłogosławił opłatek. Następnie zebrani przełamali się opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne. Później wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji którą przygotował dla wszystkich dh Arkadiusz Parkitny wraz z obsługą Baru „Pelikan”, gdzie w tym roku miała miejsce uroczysta kolacja. Wigilia w milickiej jednostce jest tradycją i odbywa się już od kilku lat.
Pracowite i niespokojne święta milickich strażaków
24 i 25 grudnia 2018r. strażacy Naszej Jednostki dysponowani byli do gaszenia trzech pożarów, do których doszło na terenie gminy Milicz. W Wigilię Bożego Narodzenia strażacy brali udział w gaszeniu pożaru piwnicy domu wielorodzinnego, który miał miejsce na ul. 1-go Maja w Miliczu. Następnie zostali zadysponowani do Brzeziny Sułowskiej Osady, gdzie zapalił się przewód kominowy domu mieszkalnego. Do największego zdarzenia doszło w nocy w miejscowości Dzieżgów, gdzie zapaliło się poddasze i klatka domu jednorodzinnego. Ogień pojawił się na szczycie budynku i bardzo szybko opanował całe poddasze. Strażacy po dojechaniu na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli je i niezwłocznie przystąpili do gaszenia pożaru, podając trzy prądy wody w natarciu. Działania prowadzone były w trudnych warunkach, z wykorzystaniem aparatów ODO. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad 4 godz. Spaleniu uległo poddasze budynku i klatka prowadząca na piętro. W opisywanych działaniach oprócz Naszych strażaków (dwa zastępy), udział brali strażacy z JRG Milicz ( dwa zastępy oraz oficer operacyjny), WSP Milicz, OSP Sułów ( dwa zastępy), OSP Gądkowice i OSP Cieszków (dwa zastępy). Dodatkowo na miejsce zadysponowano policję i pogotowie energetyczne.
W pożarze, w Dzieżgowie spłonęło całkowicie poddasze domu, na którym ulokowane były sypialnie pięciorga dzieci. W związku z tym niezbędna jest wszelka pomoc dla najmłodszych w wieku 4,7, 11,12,13 lat.
Potrzebne będą: meble (biurka, łóżka, szafy, komody) przybory szkolne (zeszyty, książki, plecaki itp.) pościele, kołdry, poduszki, ubrania, bielizna.
Trwają Święta- prawdopodobnie najpiękniejszy czas w ciągu roku, który większość z nas spędza szczęśliwie w gronie najbliższych. Ponownie zmobilizujmy siły, aby wesprzeć mieszkańców naszej gminy w tym traumatycznym zdarzeniu.
Wszelkie dary rzeczowe można przynosić do Urzędu Miejskiego w Miliczu do pok.nr 15 (Punkt Obsługi Mieszkańców), tel. – 71 384 03 48 bądź do pok. Nr 30 ( Zarządzanie Kryzysowe), tel. – 71 383 03 29. Ponadto wszelkie potrzebne rzeczy można przynosić także do remiz strażaków OSP Milicz (tel. 509 530 917 i 605 992 069), Gądkowice i Nowy Zamek, OSP Cieszków
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

04-05-2019 21:30
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Strażaka dla wszystkich strażaków Gaszenie Kogut

21-04-2019 14:25
Wesołego Alleluja życzy Zarząd OSP Milicz Kogut Gaszenie

21-04-2019 14:24
Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy czynnie pomogli w Warcie przy Bożym Grobie i jej bardzo sprawnym przeprowadzeniu Strażak

21-04-2019 14:21
StrażakWesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich Strażak Kogut

01-01-2019 00:04
Upup KogutSzczęśliwego Nowego Roku 2019 dla Wszystkich Grin Kogut StrażakTylu powrotów ile wyjazdów Kogut Strażak

31-12-2018 21:47
Dziękuję wszystkim Naszym strażakom za społeczną służbę dla naszych mieszkańców w 2018 roku Upup Strażak Kogut

25-12-2018 15:16
Dziękuję bardzo wszystkim strażakom Naszej Jednostki, którzy mimo świąt czynnie brali udział w działaniach ratowniczo-gaśnicz
ych na terenie gminy Milicz Gaszenie Strażak Upup

15-11-2018 16:43
Bardzo dziękuję wszystkim członkom OSP Milicz za pomoc przy przeprowadzeniu obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyzę Kogut Upup

09-11-2018 15:54
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udział w powiatowym ćwiczeniu obronnym pk. "Listopad 2018" Strażak

30-10-2018 11:15
Witam wszystkich, zbliża się Święto Zmarłych. Proszę nie zapomnijmy o naszych druhach, którzy odeszli na wieczną warte do św. Floriana. Odwiedźmy cmentarze, zapalmy znicze na znak pamięci o nich Strażak

01-04-2018 12:48
Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich. Wesołego Alleluja Strażak Kogut Wink

15-03-2018 08:35
Zarząd OSP Milicz zaprasza wszystkich strażaków Naszej Jednostki na zbiórkę krwi, która odbędzie się 16.03.2018 r. Zbiórka w remizie o godz. 8.00. Zapraszamy Upup Strażak

08-03-2018 21:34
Dla wszystkich naszych dziewczyn z Jednostki OSP Milicz, z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego Grin Buziak Upup Strażak

01-01-2018 11:07
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w rozprowadzenie Naszych nowych kalendarzy na 2018 rok. Dzięki Wam osiągnęliśmy niewątpliwy sukces. Bardzo dziękuję!!! Strażak

01-01-2018 10:59
Szczęśliwego Nowego 2018 Roku dla wszystkich członków OSP w Miliczu. Dużo zdrowia, pomyślności oraz tylu powrotów ilu wyjazdów Kogut Strażak

5,133,390 unikalne wizyty