15-12-2018 05:43
Nawigacja
· Strona główna
· Historia OSP Milicz
· Sprzęt
· Zarząd
· Filmy
· Artykuły
· Galeria zdjęć
· Forum
· Kontakt
· Linki
· Download
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 17
· Najnowszy użytkownik: Robert
Ostatnie komentarze
News
Pierwsza karetka przyj...
strazak1 to jakiś prof...
w czym ten sprzęt jest...
a jakie prace wykonały...
A gdzie kur... OSP Suł...
Artykuły
Ładne maszyny. Życzę d...
Zdjęcia
Jak tam pasażerka z pr...
Michałowo wyciągnij te...
Fajne wozy bojowe --
Młody :P
a to kto stoi z Wojcie...
Inne
Co nie można :) :P i c...
Hej...to moje nagranie...
Pierwszy zastęp na mie...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· system nawadniania o...
· Gry
· Spokój.
· Konkurs „Straż...
· Strażacy na medal - ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Pożar składowiska odpadów w Stawcu
Tuż po północy, dn. 14.05.2018 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu otrzymał zgłoszenie o pożarze składowiska śmieci na placu zakładu przetwarzania odpadów w Stawcu. Gdy strażacy przyjechali na miejsce ogniem objęte było całe składowisko, podawane były środki w natarciu ponieważ w pobliżu tego miejsca znajdował się skład plastikowych opakowań. Na miejsce został włączony do akcji ciężki sprzęt, który te materiały wywoził. Zostały zabezpieczone również te składowiska, które nie były objęte pożarem poprzez zastosowanie kurtyny wodnej. W pewnym momencie akcji, były problemy z zaopatrzeniem wodnym ponieważ w sieci hydrantowej spadło gwałtownie ciśnienie dlatego zostały przygotowane dwie linie zasilające z pobliskiego zbiornika wodnego. Z pożarem walczyło łącznie ok. 40 strażaków z JRG Milicz, OSP Milicz (dwa zastępy), OSP Gądkowice, OSP Cieszków, OSP Piotrkosice, OSP Potasznia, OSP Sułów. Pożar objął ok. 1200 m3 Dogaszanie trwało do ok. godz. 14.00. Na miejsce zadysponowano także patrol Policji.
Ćwiczenia Sprawdzian 2018 z gaszenia pożaru lasu
Lasy w okolicach leśnictwa Strzelce zamieniły się w plac ćwiczeń. W dniu 8 maja 2018 na rozkaz Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem "Sprawdzian 2018". Tematem ćwiczeń była organizacja i zasady przeprowadzenia działań gaśniczych przy pożarach obszarów leśnych, w tym doskonalenie umiejętności dostarczania wody na duże odległości. W ćwiczeniach wzięło udział 13 zastępów Straży Pożarnych z powiatów oleśnickiego, oławskiego i milickiego. Z terenu naszego powiatu udział wzięły następujące jednostki: JRG Milicz, OSP Milicz, OSP Sułów i OSP Cieszków.
Założeniem ćwiczeń był pożar uprawy leśnej w pododdziale 32h leśnictwa Strzelce. Należało podać minimum 4 prądy gaśnicze (3 w natarciu, 1 w obronie). Miejsce zaopatrzenia wodnego (zbiornik wodny) oddalone było ok. 1 km od symulowanego miejsca pożaru. Dowodzący ćwiczeniami, którym został wyznaczony przez zespół organizacyjny ćwiczeń mł. kpt. Artur Nakonieczny z KP PSP w Miliczu, miał również za zadanie zorganizować zaopatrzenie wodne wykorzystując przetłaczanie oraz dowożenie wody, jak również we współpracy z przedstawicielami Nadleśnictwa Oleśnica Lasów Państwowych zadysponować na miejsce pożaru samolot gaśniczy, zorganizować łączność radiową na terenie ćwiczeń, a także reagować na nieprzewidziane sytuacje, które wynikły podczas trwania działań. Uruchomiono również punkt zaopatrzenia w wodę dla samolotu gaśniczego na byłym lotnisku wojskowym w Oleśnicy, gdzie zadanie to realizował zastęp z JRG w Oleśnicy. Nad bezpieczeństwem ćwiczących czuwał przybyły patrol Policji. Były to pierwsze z serii niezapowiedzianych ćwiczeń jakie zostaną jeszcze przeprowadzone w tym roku na terenie Dolnego Śląska.
Dzień Strażaka w OSP Milicz 2018
Tradycyjnie, dnia 4 maja obchodzony jest "Dzień Strażaka". Nie inaczej było w Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu. W tym dniu, o godzinie 18:00 rozpoczęły się uroczystości związane z tym świętem. Tegoroczne obchody były wyjątkowe. Na terenie OSP Milicz rozpoczęły się oficjalne uroczystości, w których uczestniczyli strażacy OSP Milicz oraz przybyli goście. Obecni byli m.in. ksiądz kapelan dh Grzegorz Gac., Burmistrz Gminy Milicz, a zarazem Prezes ZOG ZOSP PR w Miliczu dh Piotr Lech, starosta milicki Krzysztof Osmelak, senior jednostki OSP Milicz dh Eugeniusz Kaliciak, Komendant Gminny Ireneusz Tokarski, Komendant Powiatowy PSP w Miliczu mł. bryg. Tomasz Kopeć wraz ze zmianą służbową nr 3, delegacja OSP Zduny na czele z prezesem Andrzejem Figlakiem, Ponadto obecni byli ks. proboszcz Zbigniew Słobodecki, z-ca Nadleśniczego w Miliczu Tomasz Kowalski, dyr. Ośrodka Kultury w Miliczu Sylwia Szydłowska Małecka, Eugeniusz Rogal, Elżbieta Hofman. Gościem specjalnym był Inspektor Powiatowy Straży Pożarnej w Lohr nad Menem, serdeczny przyjaciel Naszej jednostki Joachim Mantel. Cała uroczystość składała się z dwóch części: pierwsza to uroczysta zbiórka wszystkich strażaków Naszej jednostki oraz zaproszonych gości, przeprowadzona zgodnie z ceremoniałem strażackim. W trakcie jej trwania wręczono tytuły „Honorowego Członka Jednostki OSP Milicz”. Wyróżnieni zostali: dh senior Eugeniusz Kaliciak, Eugeniusz Rogal oraz nasz gość specjalny, Joachim Mantel. Wszystkim wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy!!! Nieco później, nasz kapelan ks. Grzegorz Gac odmówił modlitwę za wszystkich strażaków oraz poświęcił nowe bramy podziału bojowego. Następnie druga, czyli poczęstunek oraz zabawa strażacka wszystkich osób zaproszonych i strażaków OSP Milicz. Daniem głównym była strażacka grochówka oraz przysmaki przygotowane przez naszego kwatermistrza dh Arka Parkitnego oraz druhów pomagających, dh Magdalenę Michałek oraz dh Andrzeja Tokarskiego. Tegorocznym uroczystościom towarzyszyła wspaniała słoneczna pogoda. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich strażaków z okazji ich święta, życzymy tylu powrotów ilu wyjazdów.
Pożar garażu w Sułowie
W dniu 27.04.2018 roku JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie ratowniczo-gaśniczym GBA 3,5/29,7 został zadysponowany przez SK KP PSP w Miliczu do pomocy przy gaszeniu pożaru w m.Sułów przy ul.Ogrodowej. Działania gaśnicze trwały blisko 3 godziny, na miejscu działały jednostki JRG Milicz oraz OSP Sułów. W tym samym czasie drugi zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do pożaru przewodu kominowego w Miliczu przy ul.Świerkowej, na miejscu działały zastępy WSP Milicz oraz JRG Milicz.
Pożar nieużytków w Godnowie
Dnia 15.04.2018 roku późnym wieczorem JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29,7 została zadysponowana w okolice m.Godnowo do pożaru nieużytków na grobli pobliskiego stawu. Z powodu utrudnionego dojazdu za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego (tłumic) ugaszono pożar po godzinie czasu. Na miejscu działań działały jednostki JRG Milicz, WSP Milicz oraz OSP Nowy Zamek
Wesołych świąt Wielkanocnych
Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, Ochotnicza Straż Pożarna w Miliczu pragnie złożyć wszystkim dużo miłości, więcej czasu spędzanego z kochającą rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, bogatego zająca, by w tegoroczne Święta było ciepło i słonecznie, udanego mazurka i przepysznej babki, kolorowych pisanek i pięknej święconki a najważniejsze OBFITEGO DYNGUSA :)
Wesołego Alleluja!

Groźny wypadek na DK 15 w dniu 29.03.2018 r.
W dniu 29.03.2018 roku w godzinach porannych zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do groźnego wypadku drogowego w okolicach Milicza na drodze Krajowej nr DK 15 dokładnie 28 kilometr. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn koziołkował i uderzył w drzewo. Działania polegały na dotarciu do miejsca zdarzenia, zabezpieczenia terenu działań nastepnie strażacy udzielili poszkodowanym Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, w wyniku wypadku poszkodowanych zostało łącznie pięć osób które Zespoły Ratownictwa Medycznego przetransportowały do Szpitali w Miliczu oraz Trzebnicy. na miejscu działały zastępy z JRG Milicz, WSP Milicz oraz Policja i 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego.
Niebezpieczne drzewo w Latkowej
W dniu 28.03.2018 r., JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie STAR SH-18, został zadysponowany przez SK KP PSP w Miliczu w godzinach porannych do miejscowości Latkowa., w celu usunięcia niebezpiecznych drzew zagrażających zabudowaniom gospodarczym na prywatnej posesji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu zagrożenia za pomocą pilarek łańcuchowych z wykorzystaniem podnośnika hydraulicznego. W działaniach ratowniczych oprócz Naszych strażaków udział brał również zastęp z JRG Milicz i OSP Latkowa. Cała akcja trwała ok. 3 godzin.
Pożar przewodu kominowego w Potaszni
Do pożaru przewodu kominowego doszło w niedzielę we wczesnych godzinnach porannych 25 marca br. w Potaszni. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz, a także OSP Potasznia i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 2,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz jej strąceniu przy pomocy zestawu kominiarskiego. Szybka interwencja mieszkańców domu oraz działania podjęte przez przybyłe na miejsce zastępy, przyczyniła się do minimalizacji strat powstałych po pożarze komina.
Pamiętny Ślub Eweliny i Adriana
W pamiętnym dniu 22.03.2018 r. roku w remizie Jednostki OSP Milicz, gdy zegar wybił godzinę 13:00, na ślubnym kobiercu stanęli Ewelina Czuk oraz nasz druh, członek Zarządu Jednostki a zarazem Skarbnik, Adrian Uram. Uroczystości ślubnej przewodniczył Burmistrz Gminy Milicz i Prezes ZOG ZOSP RP w Miliczu dh Piotr Lech, który udzielił młodej ślubu. Od tej chwili ta uroczystość połączyła ich na zawsze. Po ceremonii zaślubin, Ochotnicy z milickiej Jednostki utworzyli strażacki "szpaler". Po przejściu pod szpalerem młodej parze, delegacja na czele z prezesem Jednostki dh Grzegorzem Dudą, złożyła najserdeczniejsze strażackie życzenia oraz przekazała prezent od strażaków z OSP Milicz. Następnie Państwo młodzi wraz z gośćmi weselnymi udali się na salę weselną w „Naszej Karczmie”. Uroczystość była bardzo wyjątkowa, ponieważ jak wspomniano wcześniej, odbyła się w milickiej remizie. Była to chyba pierwsza taka uroczystość w siedzibie milickich strażaków.
Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzień kobiet 2018 rok
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet , dla Naszych Kobiet z OSP Milicz oraz wszystkim kobietom odwiedzającym naszą stronkę składają Zarząd oraz strażacy z OSP MILICZ

Pożar nieużytków w Sławoszowicach
W dniu 05.03.2018 r., w godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile jednego zastępu, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w miejscowości Sławoszowice. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 4 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego i jednego prądu wody podanego w natarciu. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Pożar nieużytków w Miliczu
Drugim zdarzeniem, w którym w tym dniu brała udział nasza jednostka był pożar nieużytków, do którego doszło w Miliczu, niedaleko koryta rzeki Barycz. W godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile jednego zastępu gasiła ten pożar na samochodzie średnim GBA 3,5/29. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 0,5 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Zabezpieczenie VI edycji biegu Tropem Wilczym w Miliczu
1 marca br. przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tym razem w dniu 04.03.2018 r., milicki OsiR wraz z Gmina Milicz zorganizowali VI edycję biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, którego głównym pomysłodawcą jest fundacja Wolność i Demokracja. Dystans wyścigu to 1963 metry oraz 5km. Dystans 1963 m nosił imię żołnierza wyklętego Józefa Franczaka pseudonim ,,Lalek”. Natomiast bieg na dystansie 5 km, zgodnie z decyzją Honorowego Komitetu 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, nazwano imieniem Antoniego Ptaka – mieszkańca Milicza, żołnierza wyklętego, weterana walk o wolność i niepodległość ojczyzny. Trasa wiodła przez kompleks parkowy przy Technikum Leśnym w Miliczu. Każdy z uczestników otrzymał koszulkę z wizerunkiem jednego z Żołnierzy Wyklętych oraz pamiątkowy medal. Główną ideą biegu było oddanie hołdu wszystkim „niezłomnym”, którzy oddali życie za naszą ojczyznę. Nie liczyły się czas i szybkość pokonania wyznaczonej trasy. Najważniejszy jest sam udział. Nasza jednostka uczestniczyła w zabezpieczeniu tego przedsięwzięcia w sile dwóch zastępów na samochodach: MAN GBA 3,5/29 oraz VW SLKw. Pomogliśmy zabezpieczać imprezę pod względem p/poż. i medycznym. Dodatkowo miliccy strażacy pomagali ponadto w wydawaniu ciepłej herbaty i grochówki dla biegaczy. Wspaniałą grochówkę przygotował nasz kwatermistrz dh Arkadiusz Parkitny. Uczestnictwo naszych strażaków w zabezpieczeniu tej imprezy, było oddaniem hołdu Żołnierzom Wyklętym. Poniżej przedstawiamy krótki film, który dokumentuje to wydarzenie. Film zamieszczony dzięki TVPM.
Pożar nieużytków w Sławoszowicach
W dniu 02.03.2018 r., w godzinach popołudniowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile dwóch zastępów, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w miejscowości Sławoszowice. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 3,5 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków i stogu słomy (ok. 30 szt. balotów) za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego i dwóch prądów wody podanych w natarciu. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 2 godz.
Pożar przewodu kominowego w Miliczu
Do pożaru przewodu kominowego doszło w czwartek, w godz. wieczornych 1 marca. Pożar wybuchł w Miliczu, przy ul. 1-go Maja. Na miejsce przybyły trzy zastępy, jeden JRG PSP Milicz i dwa OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej. Na miejsce została zadysponowana także Policja.
Pożar przewodu kominowego w Sławoszowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w środę przed południem 28 lutego w Sławoszewicach, przy ul. Kwiatowej. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego. Strażacy każdorazowo przy tego typu działaniach, przypominają o obowiązku dbania przez właścicieli budynków, o należyty stan przewodów kominowych i regularne wizyty kominiarza. Sezon grzewczy trwa. W galerii zdjęć pod zdjęciami z tego pożaru zamieszczamy naszą ulotkę prewencyjną dot. postępowania w przypadku pożaru przewodu kominowego oraz nt. przydatności czujek czadu. Zapraszamy do zapoznania się i stosowania.
Pożar nieużytków w Miliczu
W dniu 26.02.2018 r., w godzinach południowych, Jednostka Operacyjno – Techniczna OSP Milicz w sile dwóch zastępów, została zadysponowana do gaszenia pożaru nieużytków, jaki wybuchł w Miliczu przy ul. Działkowej. Po przyjeździe na miejsce, strażacy stwierdzili, że ogień objął powierzchnie ok. 3 ha. Działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz ugaszeniu palących się nieużytków za pomocą podręcznego sprzętu gaśniczego. W działaniach oprócz naszej jednostki brali także udział strażacy z JRG Milicz. Wszystkie podjęte czynności trwały ok. 1 godz.
Na ratunek kotu
W dniu 24.02.2018 roku w godzinach popołudniowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie GBA 3,5/29,7 MAN, został zadysponowany przez SKKP PSP w Miliczu do nietypowego zdarzenia w Miliczu przy ulicy Sułowskiej, gdzie wspólnie z kolegami z JRG Milicz, pomagał przy ściągnięciu kota. Działania trwały ok 1 godz.
1% za życie
Ochotnicza Straż Pożarna w Miliczu jak co roku kieruje prośbę
do wszystkich o wspólne zaangażowanie w akcję
1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu.
Apel kierujemy do wszystkich sympatyków OSP Milicz. Dzięki instytucji 1% możemy pozyskać dodatkowe źródło finansowania naszej działalności statutowej.
Początek nowego roku 2017 to czas składania zeznań podatkowych o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym 2016 jak: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz zeznań o wysokości osiągniętych przychodów ewidencjonowanych - PIT-28.
1% - To pomoc, która nic nie kosztuje darczyńcę.
Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w 2017 roku w zeznaniu za rok
podatkowy 2016:
1) we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ
ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu
każdego zeznania rocznego wpiszemy numer KRS Związku: 0000 116 212,
2) w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w „Celu szczegółowym 1%"
wpiszemy skróconą nazwę Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu
oraz jej dokładny adres czyli UL.KUŹNICZA 8, 56-300 Milicz.

Pokaz jak ma wyglądać wypełnienie PIT-u pokazane jest w galerii w Naszej ulotce
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15-11-2018 16:43
Bardzo dziękuję wszystkim członkom OSP Milicz za pomoc przy przeprowadzeniu obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyzę Kogut Upup

09-11-2018 15:54
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udział w powiatowym ćwiczeniu obronnym pk. "Listopad 2018" Strażak

30-10-2018 11:15
Witam wszystkich, zbliża się Święto Zmarłych. Proszę nie zapomnijmy o naszych druhach, którzy odeszli na wieczną warte do św. Floriana. Odwiedźmy cmentarze, zapalmy znicze na znak pamięci o nich Strażak

01-04-2018 12:48
Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich. Wesołego Alleluja Strażak Kogut Wink

15-03-2018 08:35
Zarząd OSP Milicz zaprasza wszystkich strażaków Naszej Jednostki na zbiórkę krwi, która odbędzie się 16.03.2018 r. Zbiórka w remizie o godz. 8.00. Zapraszamy Upup Strażak

08-03-2018 21:34
Dla wszystkich naszych dziewczyn z Jednostki OSP Milicz, z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego Grin Buziak Upup Strażak

01-01-2018 11:07
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w rozprowadzenie Naszych nowych kalendarzy na 2018 rok. Dzięki Wam osiągnęliśmy niewątpliwy sukces. Bardzo dziękuję!!! Strażak

01-01-2018 10:59
Szczęśliwego Nowego 2018 Roku dla wszystkich członków OSP w Miliczu. Dużo zdrowia, pomyślności oraz tylu powrotów ilu wyjazdów Kogut Strażak

14-10-2017 11:34
Serdecznie dziękuję wszystkim członkom Naszej Jednostki za podjęte działania podczas przechodzącej przez nasz teren wichury. Egzamin zdaliśmy celująco. Na strażaków z Milicza zawsze można liczyć Strażak Upup

04-09-2017 16:07
Dziękuję bardzo wszystkim strażakom z Jednostki milickiej oraz Jednostek sąsiednich za udział w akcji niesienia pomocy poszkodowanym na Pomorzu Kogut Strażak Upup

28-07-2017 08:55
Przypominam o rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszam wszystkich dla jego uczczenia do naszej remizy 1.08.2017 r., przed Godz. "W", na godz. 16.15. Strażak Uwaga będą włączone syreny.

31-05-2017 07:34
Zarząd Gminny zaprasza członków OSP do udziału w Gminnym Dniu Strażaka, który odbędzie się 03.06.2017 r. w Rudzie Sułowskiej. Początek godz. 13.00. Kontakt w tej sprawie z Prezesem lub Naczelnikiem Strażak

27-04-2017 17:45
Zapraszam wszystkich do udziału w Dniu Strażaka 04 maja 2017 roku od 15:30. Kontakt zainteresowanych z Prezesem lub Naczelnikiem Smile

20-04-2017 15:02
Dziękuję wszystkim za pomoc, przygotowanie i tegoroczną wartę honorową przy Bożym Grobie w milickich parafiach Strażak

15-02-2017 09:28
Zapraszamy wszystkich członków OSP Milicz na wizytę duszpasterską naszego kapelana, tzw. "kolędę", która odbędzie się 16.02.2017 r., o godz. 16.00, w milickiej Kogut remizie.

4,078,271 unikalne wizyty