26-08-2019 09:19
Nawigacja
· Strona główna
· Historia OSP Milicz
· Sprzęt
· Zarząd
· Filmy
· Artykuły
· Galeria zdjęć
· Forum
· Kontakt
· Linki
· Download
· Szukaj
Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 17
· Najnowszy użytkownik: Robert
Ostatnie komentarze
News
Pierwsza karetka przyj...
strazak1 to jakiś prof...
w czym ten sprzęt jest...
a jakie prace wykonały...
A gdzie kur... OSP Suł...
Artykuły
Ładne maszyny. Życzę d...
Zdjęcia
Jak tam pasażerka z pr...
Michałowo wyciągnij te...
Fajne wozy bojowe --
Młody :P
a to kto stoi z Wojcie...
Inne
Co nie można :) :P i c...
Hej...to moje nagranie...
Pierwszy zastęp na mie...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· system nawadniania o...
· Gry
· Spokój.
· Konkurs „Straż...
· Strażacy na medal - ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Kampania STOP POŻAROM TRAW
Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione. Statystyki pokazują, że w 2018 roku doszło do ponad 48 tys. pożarów traw – powiedział Jarosław Zieliński, podczas briefingu prasowego inaugurującego kampanię.

Wypalanie traw to problem, z którym strażacy zmagają się co roku. Choć rośnie świadomość społeczna w tej kwestii, to jednak nadal są ludzie, którzy myślą, że wypalanie traw użyźnia ziemię. – Co roku strażacy mają do czynienia z tysiącami tego typu zdarzeń. W całym 2018 r. odnotowano prawie 150 tys. pożarów, wśród nich ̶ pożary traw na łąkach i nieużytkach rolnych stanowiły niemal jedną trzecią. Mamy problem z mentalnością i świadomością ludzi, panuje błędne przekonanie, że wypalanie traw użyźnia glebę – podkreślił wiceminister Jarosław Zieliński.

Rozpoczęcie kampanii przeciwko wypalaniu traw w marcu nie jest przypadkowe. Początek wiosny to czas, w którym gwałtownie wzrasta liczba pożarów traw. W tym roku doszło już do ponad 11 tys. pożarów łąk i nieużytków rolnych. Jak poinformował gen. brygadier Leszek Suski, komendant główny PSP, w ubiegłym roku najwięcej pożarów traw odnotowano właśnie w marcu i w kwietniu – aż 25 tys. Stanowiło to ponad 50 proc. wszystkich pożarów traw w ubiegłym roku. – Dlatego właśnie teraz chcemy dotrzeć z naszą kampanią do jak największej liczby osób, aby działać prewencyjnie, bowiem odbudowa lasu po pożarze trwa dziesiątki, a spalonych torfowisk setki lat – powiedział komendant główny Państwowej Straży Pożarnej.

W ramach kampanii „STOP pożarom traw” działa także strona internetowa http://www.stoppozaromtraw.pl/ – można na niej znaleźć wszystkie informacje o akcji oraz pobrać materiały. Pożary traw są niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi. Zagrażają lasom, domom i zabudowaniom gospodarczym, bezpowrotnie niszczą faunę i florę. W ubiegłym roku w wyniku pożarów traw zginęło 7 osób, a 81 zostało rannych. W rozprzestrzenianiu ognia pomaga także wiatr. W przypadku dużej prędkości wiatru i nagłej zmiany kierunku, pożary bardzo często wymykają się spod kontroli i przenoszą na pobliskie lasy oraz zabudowania. Gen. brygadier Leszek Suski, komendant główny PSP, zwrócił uwagę na fakt, że pożary nieużytków i łąk mają zazwyczaj duże rozmiary, a ich gaszenie może trwać wiele godzin.

– Takie akcje angażują również znaczną liczbę strażaków. Może się niestety zdarzyć, że przez lekkomyślność ludzi związaną z wypalaniem traw, ratownicy nie dojadą na czas tam, gdzie są bardziej potrzebni. Tam, gdzie bezpośrednio zagrożone będzie życie ludzkie – powiedział komendant. W 2018 r. średnio co 10 minut strażacy wyjeżdżali do pożarów traw i nieużytków rolnych. Komendant główny PSP wyjaśniał szczegółowo jak należy zachować się w przypadku zauważenia pożaru lasu, traw i nieużytków oraz w jaki sposób informować służby ratownicze o takim zdarzeniu.

Wiceszef MSWiA przypomniał, że wypalanie traw jest zabronione. Kodeks wykroczeń przewiduje za to karę grzywny w wysokości nawet do 5 tys. zł. - Jeśli wypalanie traw spowoduje pożar, w którym zagrożone zostanie życie lub zdrowie ludzkie, można nawet trafić do więzienia na okres od roku do 10 lat – podkreślił wiceminister Jarosław Zieliński.

Opracowanie i zdjęcia: KG PSP
Wypadek w Miłochowicach 22.03.2019 rok
W dniu 22.03.2019 roku w godzinach południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29.7 MAN został zadysponowany przez SK KP PSP Milicz do pomocy przy usuwaniu skutków wypadku drogowego w m.Miłochowice gdzie zderzyły się trzy samochody w wyniku osoby poszkodowane zostały przetransportowane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Powiatowego w Miliczu celem wykonania badań lekarskich. Wyjaśnienia dotyczące wypadku prowadzi KP Policji w Miliczu.
Ćwiczenia TARCZŃSKI 2019
W dniu 16 marca br. na terenie zakładów przetwórstwa mięsnego TARCZYŃSKI S.A., w miejscowości Ujeździec Mały (gmina Trzebnica, powiat trzebnicki) zostały przeprowadzone wspólne ćwiczenia jednostek strażackich powiatów milickiego, oleśnickiego, trzebnickiego i miasta Wrocław. Miały one na celu doskonalenie współdziałania strażaków JRG Trzebnica, Oleśnica, Milicz i Wrocław oraz OSP z terenu tych trzech powiatów wchodzących w skład KSRG. Głównym założeniem ćwiczeń było sprawdzenie Powiatowego Planu Ratowniczego KP PSP w Trzebnicy, a także praktyczne ćwiczenie prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych w zakładzie przetwórstwa mięsnego oraz organizacja łączności.
W ćwiczeniach udział wzięło kilkadziesiąt zastępów, powiat milicki reprezentowały następujące jednostki:
- OSP Cieszków,
- OSP Milicz,
- OSP Sułów,
- JRG PSP w Miliczu.
Były to pierwsze tak duże ćwiczenia naszych strażaków w tym roku, ale z pewnością nie ostatnie.
Usuwanie wiatrołomu w Świętoszynie
W dniu 08.03.2019 roku w godzinach południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu SH-18 został zadysponowany do usunięcia wiatrołomu który spadł przy drodze w m.Świętoszyn i niebezpiecznie oparł się na linie średniego napięcia. Za pomocą podnośnika hydraulicznego oraz pilarki spalinowej usunieto zagrożenie. Na miejscu działał zastęp z JRG Milicz.
Dzień kobiet 2019
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet , dla Naszych Kobiet z OSP Milicz oraz wszystkim kobietom odwiedzającym naszą stronkę składają Zarząd oraz strażacy z OSP MILICZ

Kolejne strażackie narodziny
W dniu 20.02.2019 r. przyszła na świat Maja Plewa, córka naszych strażaków, Dh Przemysława Plewy i jego żony Natalii Plewy. Mała Maja, w momencie narodzin ważyła 3480 g i mierzyła 53 cm długości. Mama i córcia czują się dobrze. Dumny tata Przemek i siostra Oliwia, opiekuje się troskliwie i czekają niecierpliwie na pierwsze wspólne spacery. Całej Rodzinie składamy serdeczne GRATULACJE!!!!!!!
Wypadek w Miliczu
W dniu 27.02.2019 roku w godzinach południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29,7 został zadysponowany do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego oraz Cicha w Miliczu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz na uprzątnięciu jezdni z rozbitych akcesoriów samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych. Działania trwały blisko 2 godziny w których brały udział jednostki JRG Milicz oraz pogotowie i Policja.
Fałszywy alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Miliczu
W dniu 26.02.2019 roku JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu na samochodzie typu podnośnik hydrauliczny SH-18 został zadysponowany w Miliczu do budynku Urzędu Skarbowego gdzie prawdopodobnie została podłożona bomba, w wyniku penetracji budynku przez służby Policji stwierdzono ze jest to alarm fałszywy. Tego dnia w całym województwie dolnośląskim odnotowano fałszywe alarmy tego typu w Urzędach Skarbowych. Na miejscu działań oprócz ochotników z Milicza działały jednostki JRG Milicz, WSP Milicz, Policja, Pogotowie Gazowe, Pogotowie Ratunkowe, Pogotowie Energetyczne
Pożar garażu w Świętoszynie
W dniu 26.02.2019 roku w godzinach przed południowych JOT OSP Milicz w sile jednego zastępu GBA 3,5/29,7 MAN został zadysponowany do pomocy jednostkom JRG Milicz przy gaszeniu pożaru garażu w m.Świętoszyn, spaleniu uległ garaż oraz zaparkowany w nim samochód marki OPEL, działania strażaków polegały na podaniu prądu wody w natarciu na wnętrze garażu oraz przewietrzeniu budynku w związku z działaniami uratowano dobudowany drugi garaż wraz z zaparkowanymi w nim 4 samochodami osobowymi w tym również zabytkowymi.
Przekaż 1% dla OSP Milicz
Ochotnicza Straż Pożarna w Miliczu jak co roku kieruje prośbę
do wszystkich o wspólne zaangażowanie w akcję
1% podatku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu.
Apel kierujemy do wszystkich sympatyków OSP Milicz. Dzięki instytucji 1% możemy pozyskać dodatkowe źródło finansowania naszej działalności statutowej.
Początek nowego roku 2019 to czas składania zeznań podatkowych o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym 2018 jak: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz zeznań o wysokości osiągniętych przychodów ewidencjonowanych - PIT-28.
1% - To pomoc, która nic nie kosztuje darczyńcę.
Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w 2019 roku w zeznaniu za rok
podatkowy 2018:
1) we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ
ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu
każdego zeznania rocznego wpiszemy numer KRS Związku: 0000 116 212,
2) w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, w „Celu szczegółowym 1%"
wpiszemy skróconą nazwę Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu
oraz jej dokładny adres czyli UL.KUŹNICZA 8, 56-300 Milicz.
Pożar przewodu kominowego w Sławoszowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w piątek, 15 lutego br. w godz. wieczornych. Pożar wybuchł w Sławoszowicach, przy ul. Łąkowej. Na miejsce przybyły trzy zastępy, jeden JRG PSP Milicz i dwa OSP Milicz. Jednostka Nasza uczestniczyła w tym zdarzeniu na dwóch pojazdach, a mianowicie były to GBA 3,5/29 oraz SH-18. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 2 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia zostały sprawdzone czujnikiem wielogazowym na obecność tlenku węgla.
Nocny wypadek w Miliczu
W dniu 16.02.2019 roku w godzinach nocnych, zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do wypadku drogowego, który miał miejsce w Miliczu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Cichej. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Działania polegały na dotarciu do miejsca zdarzenia, zabezpieczenia terenu działań, następnie strażacy dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala. Na miejscu działały zastępy z JRG Milicz i OSP Milicz oraz Policja, 1 Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania trwały ok. 3godz.
Nocny pożar w Miliczu
Późnym wieczorem, w dniu 12.02.2019 roku, JOT OSP Milicz na samochodzie Man GBA 3,5/29 został, zadysponowany przez SKKP w Miliczu, do pomocy przy gaszeniu pożaru wiaty wraz z trakiem, który miał miejsce w Miliczu, przy ul. Poprzecznej. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącej się wiaty, za pomocą dwóch prądów wody podanych w natarciu. Akcja trwała ok. 1,5 godz. W działaniach oprócz naszej jednostki, uczestniczyły dwa zastępy z JRG Milicz oraz zastęp z WSP Milicz. Wspólne działania odniosły skutek - pożar został ugaszony. Na miejsce zadysponowano także Policję.
1% na żonę strażaka
Po raz drugi zwracamy się z wielką prośbą o przekazanie 1% podatku dla żony strażaka OSP w Miliczu
która 6 lat temu zachorowała na zapalenie rdzenia kręgowego i od tej pory porusza się
na wózku inwalidzkim. Ma sparaliżowane nogi a ręce wróciły już prawie do pełnej
sprawności. Sukces ten zawdzięczany jest rehabilitacji która jest bardzo kosztowna lecz
niezbędna. Jej stan zdrowia ciągle się poprawia i z nadzieją patrzymy jak zwiększa się
szansa na łatwiejsze życie.
Każda ofiarowana kwota przekazana na konto pozwoli na dalszą rehabilitację Honoraty,
a za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni.


Pomocy można udzielać w formie przekazania 1% podatku wpisując w PIT-cie:
1. KRS: 0000273196,
2. W rubryce "Informacje Uzupełniające"- cel 1%: Honorata Plewka

Dobrowolne wpłaty można dokonać na subkonto w Fundacji:
"Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej"
45-316 Opole, ul. Samborska 15
nr konta: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426
z dopisem Honorata Plewka


Dziękujemy wszystkim za dobre serce.
Zarząd OSP w MiliczuWalne zebranie sprawozdawcze OSP Milicz
W dniu 09.02.2019 roku o godzinie 16:00 w restauracji "PELIKAN" w Miliczu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Miliczu za rok 2018. Nasze zebranie zaszczycili licznie przybyli wspaniali goście, wśród nich byli m.in. dh senior naszej jednostki Eugeniusz Kaliciak, Prezes ZOP ZOSP RP w Miliczu dh Wojciech Bukowski, dh Stanisław Plewka członek Prezydium ZOG ZOSP RP w Miliczu będący naszym członkiem, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Zduny z Prezesem dh Andrzejem Figlakiem na czele, delegacja z zaprzyjaźnionej jednostki OSP Krotoszyn I z dh Andrzejem Koniecznym na czele, delegacja zaprzyjaźnionej z Nami jednostki OSP Łazy na czele z Prezesem dh Hubertem Kulejem, Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu reprezentował Z-ca Komendanta mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Zmaczyński, Komendanta Powiatowego Policji reprezentował asp. sztab. Ireneusz Radny, Nadleśniczego Nadleśnictwa Milicz reprezentował Zastępca Tomasz Kowalski, przyjaciele naszej jednostki Eugeniusz Rogal i Grzegorz Jankowski, oraz in. Gościem specjalnym Walnego Zebrania był Dolnośląski Wojewódzki Komendant Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu st. bryg. mgr inż. Adam Konieczny. Wizyta Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, była pierwszą w historii Naszej Jednostki. W czasie Walnego Zebrania poruszano najbardziej aktualne sprawy dot. OSP Milicz. Omawiano mijający rok oraz plany na rok bieżący, dot. pozyskania kolejnego nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz możliwości zbycia samochodu typu GBA i GLBM, termomodernizacji remizy, instalacji dodatkowego oświetlenia drogowego przy ul. Kuźniczej (służącego w czasie wyjazdów alarmowych) oraz modernizacji szatni podziału bojowego itp. Dolnośląski Komendant Wojewódzki z uwagą wsłuchiwał się w tematy poruszane podczas dyskusji, a także wnioskom zgłaszanym przez strażaków. Aktywnie brał udział w dyskusji, informując zebranych o możliwościach pozyskania nowego sprzętu i wyposażenia, jakie dają fundusze Ministerstwa Sprawiedliwości, MSW/KSRG oraz WFOŚ i NFOŚ. Na Zebraniu poznał członków OSP Milicz służących w PSP. Są to: ogn. Patryk Witek, mł. Ogn. Zenon Plewka – JGR Milicz, strażak Piotr Łuczak – JRG nr 5 Wrocław. Po podsumowaniu mijającego roku, zebrani udzielili absolutorium Zarządowi. Pod koniec obrad Walnego Zebrania, przegłosowano uchwały podjęte podczas jego trwania, a dot. ewentualnego zbycia pojazdu typu GBA i GLBM, instalacji dodatkowego oświetlenia drogowego, zakupu najpotrzebniejszego sprzętu i in. Następnie nagrodzono najbardziej aktywnych członków naszego JOT-u, dh Wojciecha Szarka, dh Piotra Szarka, dh Grzegorza Dudę. Największą liczbę wyjazdów w ubiegłym roku miał dh Wojciech Szarek – 96. Za swoją pracę dla straży wyróżnieni zostali: dh Paweł Michałek, dh Magdalena Michałek, dh Mateusz Chorąży, dh Andrzej Tokarski, dh Ireneusz Parkitny, a z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, dh Julita Chojnacka. Prezes Jednostki dh Grzegorz Duda wspólnie z Dolnośląskim Komendantem Wojewódzkim PSP st. bryg. mgr inż. Adamem Koniecznym podziękowali za wsparcie udzielone milickiej jednostce w mijającym roku wręczając okolicznościowe medale pamiątkowe oraz podziękowania. Specjalne podziękowania otrzymał także dh senior Eugeniusz Kaliciak. Dodatkowo w tym roku po raz kolejny, nasi strażacy zachęcali do przekazywania 1% podatku na rzecz Naszej Jednostki, lub dla chorej żony naszego kolegi dh Zenona Plewki. Ponadto w czasie Walnego Zebrania także przeprowadzono zbiórkę na ten szczytny cel, a jego żonie przekazano życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
Wypadek drogowy na DK 15
W dniu 05.02.2019 roku w godzinach około południowych, zastęp JOT OSP Milicz został zadysponowany do groźnego wypadku drogowego, który miał miejsce w okolicach Dziadkowa (gm. Cieszków) na drodze Krajowej nr DK 15 dokładnie 43,5 kilometr. Na tył samochodu osobowego najechała ciężarówka, wpychając na przydrożne drzewo. Działania polegały na dotarciu do miejsca zdarzenia, zabezpieczenia terenu działań, następnie strażacy udzielili poszkodowanemu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do Szpitala w Miliczu. Na miejscu działały zastępy z WSP Milicz i OSP Milicz oraz Policja, 1 Zespół Ratownictwa Medycznego i Służba Drogowa. Ruch na tym odcinku został odbywał się wahadłowo. Działania trwały ok. 4 godz.
Pożar przewodu kominowego w Wierzchowicach
Do pożaru przewodu kominowego doszło w poniedziałek, 28 stycznia br. w godz. wieczornych. Pożar wybuchł w Wierzchowicach, przy ul. Kościelnej. Na miejsce przybyły cztery zastępy, dwa JRG PSP Milicz, OSP Wierzchowice i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego, a także sprawdzeniu drożności gaszonej instalacji po akcji gaśniczej.
Pożar przewodu kominowego w Miliczu
Do pożaru przewodu kominowego doszło w środę przed południem 27 stycznia br. w Miliczu, przy ul. Szewskiej. Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG PSP Milicz i OSP Milicz. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska w piecu CO, ugaszeniu palącej się sadzy oraz strąceniu sadzy przy pomocy zestawu kominiarskiego. Strażacy każdorazowo przy tego typu działaniach, przypominają o obowiązku dbania przez właścicieli budynków, o należyty stan przewodów kominowych i regularne wizyty kominiarza. Sezon grzewczy trwa.
Kolizja drogowa we Wszewilkach
Do nietypowej kolizji drogowej doszło we Wszewlikach, przy ul. Sulmierzyckiej, w dniu 23.01.2019 r. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto wjechał w pobocze drogi powiatowej 1420D. Kierowca nie zapanował nad pojazdem i przez znak drogowy, żywopłot wjechał pomiędzy elementy słupa oświetleniowego. Strażacy po dojechaniu na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli je oraz pojazd biorący udział w kolizji. Odłączyli klemy samochodu i zbiornik gazowy zasilający pojazd. Kierowcy pojazdu nic się nie stało. Działania ratownicze trwały ok. 0,5 godz. Na miejsce zadysponowano także policję i pogotowie energetyczne.
Groźny wypadek w okolicach m.Świętoszyn
W dniu 20.01.2019 roku w godzinach wieczornych JOT OSP Milicz został zadysponowany do pomocy przy usuwaniu skutków niebezpiecznego wypadku który miał miejsce w okolicach Milicza a dokładniej na drodze wojewódzkiej nr 439 w okolicach m.Świętoszyn, w wypadku brały udział dwa samochody osobowe które z jak dotąd niewiadomych przyczyn zderzyły się na drodze-przyczyny wypadku wyjaśnia Policja. W wypadku zostało poszkodowanych 5 osób w tym dwoje dzieci, wszyscy po ewakuacji z wraku pojazdów zostały zabrane przez Zespoły Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W działaniach oprócz zastępu OSP Milicz brały udział dwa zastępy JRG Milicz oraz WSP Milicz i OSP Sułów, działania trwały ok 5 godzin droga w tym czasie była zamknięta wyznaczono objazdy.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

04-05-2019 21:30
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Strażaka dla wszystkich strażaków Gaszenie Kogut

21-04-2019 14:25
Wesołego Alleluja życzy Zarząd OSP Milicz Kogut Gaszenie

21-04-2019 14:24
Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy czynnie pomogli w Warcie przy Bożym Grobie i jej bardzo sprawnym przeprowadzeniu Strażak

21-04-2019 14:21
StrażakWesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich Strażak Kogut

01-01-2019 00:04
Upup KogutSzczęśliwego Nowego Roku 2019 dla Wszystkich Grin Kogut StrażakTylu powrotów ile wyjazdów Kogut Strażak

31-12-2018 21:47
Dziękuję wszystkim Naszym strażakom za społeczną służbę dla naszych mieszkańców w 2018 roku Upup Strażak Kogut

25-12-2018 15:16
Dziękuję bardzo wszystkim strażakom Naszej Jednostki, którzy mimo świąt czynnie brali udział w działaniach ratowniczo-gaśnicz
ych na terenie gminy Milicz Gaszenie Strażak Upup

15-11-2018 16:43
Bardzo dziękuję wszystkim członkom OSP Milicz za pomoc przy przeprowadzeniu obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyzę Kogut Upup

09-11-2018 15:54
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udział w powiatowym ćwiczeniu obronnym pk. "Listopad 2018" Strażak

30-10-2018 11:15
Witam wszystkich, zbliża się Święto Zmarłych. Proszę nie zapomnijmy o naszych druhach, którzy odeszli na wieczną warte do św. Floriana. Odwiedźmy cmentarze, zapalmy znicze na znak pamięci o nich Strażak

01-04-2018 12:48
Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich. Wesołego Alleluja Strażak Kogut Wink

15-03-2018 08:35
Zarząd OSP Milicz zaprasza wszystkich strażaków Naszej Jednostki na zbiórkę krwi, która odbędzie się 16.03.2018 r. Zbiórka w remizie o godz. 8.00. Zapraszamy Upup Strażak

08-03-2018 21:34
Dla wszystkich naszych dziewczyn z Jednostki OSP Milicz, z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego Grin Buziak Upup Strażak

01-01-2018 11:07
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w rozprowadzenie Naszych nowych kalendarzy na 2018 rok. Dzięki Wam osiągnęliśmy niewątpliwy sukces. Bardzo dziękuję!!! Strażak

01-01-2018 10:59
Szczęśliwego Nowego 2018 Roku dla wszystkich członków OSP w Miliczu. Dużo zdrowia, pomyślności oraz tylu powrotów ilu wyjazdów Kogut Strażak

4,759,656 unikalne wizyty